رابطه افزایش قیمت خودرو و سرقت خودرو

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۲۱
  • نظرات : بدون دیدگاه

رابطه افزایش قیمت خودرو و سرقت خودرو

 

سرقت خودرو چه در جامعه ایرانی چه در جوامع خارجی همواره وجود داشته زیرا برخی افراد به دلیل مشکلات مالی راهی جز این کار برایشان نمانده .

ما هم پولمان را از سر راه نیاورده ایم که ماشین بخریم و بگذاریم سرقت شود .راه حل های مختلفی برای جلوگیری از سرقت خودرو وجود دارد .

نصب دزدگیر خودرو و گذاشتن قفل فرمان وم قفل پدال روی خودرو و همچنین پارک کردن خودرو در محل های شلوغ تر که احتمال سرقت را پایین می آورد .

 

رابطه افزایش قیمت خودرو و سرقت خودرو

رابطه افزایش قیمت خودرو و سرقت خودرو

یکی از بهترین و بروز ترین ابزار ها برای جلوگیری از سرقت خودرو ردیابی خودرو پس از سرقت ردیاب خودرو میباید .

 

این فناوری با استفاده از سیستم جی پی اس و جی اس ام امکانات فراوانی را در اختیار شما قرار میدهد تا با خیالی آسوده تر خودرو خود را ترک کنید .میتوان از این دستگاه علاوه برهنگام سرقت خودرو در موارد دیگری از حمله ردیابی کارکنان یا خودرو های اداری و سازمانی و یا ناوگان پخش شرکت ها استفاده کرد .

ما مفتخریم که به عنوان تولید کننده ردیاب خودرو میتوانیم بهترین خدمات و کیفیت ردیاب را برای مشتریانمان فراهم کنیم . ردیابی آنلاین و آفلاین و شنیدن صدای داخل خودرو و گزارش گیری های متنوع از جمله ویژگیهای اصلی ردیاب خودرویی است .

 

با نصب ردیاب های خودرویی یک قدم از سارقان جلوتر باشید :

ردیاب خودرو به دلیل کوچک بودن میتواند در هر جای داخل خودرو جاسازی شود و از دید سارق مخفی بماند و تا زمانی که تمام تجهیزات خودرو از روی خودرو باز نشود جای آن مشخص نشود . میتوان گفت پیرفته ترین ابزار برای کنترل و نظارت و جلوگیری از سرقت خودرو وجود دارد ردیاب خودرو است .

 

چرا ردیاب ایرانی بخریم ؟

با شروع طرح رجیستری ردیاب های خودرویی ردیاب های وارداتی قاچاق دیگر امکان استفاده در داخل کشور را ندارند و بعد از اجرای طرح رجیستری دیگر نمیتوان از آنها استفاده کرد . اما ردیاب های ایرانی به دلیل اینکه داخل کشور تولید میشوند مشمول این طرح نمیشوند و میتوانند بدون مشکل در شبکه رجیستر شوند و مورد استفاده قرار بگیرند .

همچنین ما توانسته ایم ردیابی تولید کنیم که در مقایسه با ردیاب های خارجی از کیفیت بالاتر و امکانات بیستری در زمینه مسیر یابی یهره میبرد .

در هنگام سرقت خودرو گاهی به جز مال شما خانواده شما هم در خطر قرار دارد و گاهی پیش آمده که همسر و یا کودک فردی در خودرو قرار دارد و خودرو سرقت میشود . و این اتفاق ناگوار میتواند صدمات جبران ناپذیری به خانواده ها وارد کند . شاید صدمات مادی قابل جبران باشند ولی صدمات معنوی به سختی جبران میشوند .