ردیاب خودرویی در شمال تهران

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
  • نظرات : بدون دیدگاه

همراه برای نصب ردیاب خودرویی در شمال تهران باید با شرکت های با تجربه تماس گرفت تا مشکلات و خدمات بعد از خرید برایمان پیش نیاید . گروه کارینا آماده فروش و نصب ردیاب خودرویی در شمال تهران و نصب ردیاب خودرو در مناطق مختلف تهران از جمله سعادت آباد و قیطریه و ونک و ولنجک و شهران و تجریش و پارک وی و فرمانیه و قیطریه و زعفرانیه و مناطق شمالی تهران را دارا میباشد . شما میتوانید برای مشاوره پیش از خرید ردیاب با شماره بالای سایت تماس بگیرید .

چرا ردیاب کارینا بهترین ردیاب است ؟

در طراحی و تولید ردیاب هایمان سعی کرده ایم نهایت کیفیت را بکار ببریم و محصولی با کیفیت تر از محصولات خارجی تولید کنیم . همانطور که میدانید در ایران تنها ردیاب های چینی به فروش میرسد که کیفیت مطلوبی ندارند و معمولا اگر مسیر های ثبت شده در سامانه ردیابی دو نوع ردیاب را با یکدیگر مقایسه کنیم میبینیم که ردیاب تولیدی ما به دلیل دو هسته ای بودن این امکان را دارد تا بتواند در مواقعی که شبکه سیمکارت مشغول است یا ارسال اطلاعات به هر دلیلی با مشکل مواجه میشود ازلاعات در حافظه داخلی دستگاه ذخیره کند .

 

نصب ردیاب خودرو در شمال تهران

مجموعه ما با داشتن نصاب های با تجربه میتواند ردیاب خودرویی در شمال تهران را بر روی هر خودرویی بدون مشکل و بدون صدمه زدن به سیم کشی خودرو نصب کنند . بعضا دیده شده بعضی افراد که در دیوار و سایت های دیگر آگهی زده اند برای بار اول اقدام به نصب ردیاب کرده اند و مشکلات متعددی هنگام نصب و پس از آن برای خودرو بوجود آورده اند . پس شما کمیت را فدای کیفیت نکنید.

 

ارزانترین ردیاب خودرو

این نکته بر هیچ کس پوشیده نیست که ارزان ترین مارک از یک مخصول از کیفیت پایینی برخوردار است . ما ادعا نمیکنیم که ارزانترین ردیاب را میفروشیم ولی قیمت ما نسبت به کیفیت قیمت خیلی منصفانه ای است . ردیاب های چینی اکنون در بازار خدود ۲۸۰ هزار تومان قیمت دارند که کیفیت مطلوبی ندارند و با سامانه درست نمیتوانند ارتباط برقرار کنند که بتوانند اطلاعات را به آن بفرستند .

دستگاه های کارینا با سامانه ردیابی تست شده و بهترین عملکرد در ثبت مسیر های پیموده شده را دارند …

 

ردیاب خودرویی در شمال تهران

ردیاب خودرویی در شمال تهران

سامانه ردیابی رایگان

دستگاه های خریداری شده از ما همگی دارای یکسال ضمانت و همچنین یکسال سامانه ردیابی رایگان میباشند . ما میتوانیم ردیاب ها را بصورت رایگان در مخل شما اعم از ردیاب در سعادت آباد و یا ردیاب در فرمانیه و نصب ردیاب در الاهیه انجام دهیم . نصب ردیاب خودرویی در شمال تهران را از مجموعه ما بخواهید .

همچنین شما میتوانید نرم افزار اندروید مدیریت ردیاب کارینا را دانلود و بر روی گ.شی اندروید خود نصب کنید و از ردیابی با کیفیت بالا لذت ببرید .